poniedziałek, Październik 21, 2019

Zostań autorem

Największe serwisy biznesowe w Polsce, przestały nieść wartość merytoryczną dla czytelników z sektora biznesowego, zajmując się gospodarką i polityką. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć serwis biznesowy, od podstaw budowany dla i przez przedsiębiorców. Weszliśmy delikatnie, pomału, ostrożnie. Bez ogromnego kapitału i zaplecza finansowego, bez dziesiątek dziennikarzy publikujących podrzucone przez redakcję newsy, ale z ogromnym zaangażowaniem, poświęceniem i zapałem.

Portal biznesowy tworzony przez przedsiębiorców

Portal biznesowy iSpolka.pl nie jest tworzony przez dziennikarzy, ani redaktorów. Mamy pewną hierarchię (inaczej cieżko byłoby prowadzić portal), jednak ma ona formę firmy, a nie redakcji. Bazujemy na doświadczeniu autorów i twórców, a nie wymyślonych sztucznie tematach, które nie mają wpływu na biznes lub nie niosą żadnego solidnego przekazu.

Kto lepiej opisze nowoczesny marketing niż agencja kreatywna, która codziennie dwoi się i troi by dotrzeć do setek klientów? Kto doskonalej przedłoży właścicielom firm, nietuzinkowe strategie biznesowe, niż praktyk biznesu zaangażowany w rozwój swojej firmy od dwudziestu lat? Kto kreatywniej podejdzie do rozwoju osobistego, niż doświadczony coach? I na koniec, który z dziennikarzy opisze zmieniające się co chwilę przepisy, tak zrozumiałym dla przedsiębiorców językiem, jak doradca podatkowy, prawnik lub księgowy, współpracujący z firmami na codzień? Oni wszyscy także są przedsiębiorcami!

Zostań autorem – publikuj własne artykuły!

Bez względu na branżę, w której działasz na codzień, masz wiedzę, wiedzę, która może być użyteczna dla innych. Dziel się nią na łamach naszego serwisu i zostań autorem, którego śledzić będą setki polskich przedsiębiorców.

Stwórz własny profil, w którym w kilku słowach opiszesz siebie, swoje pasje i doświadczenie. Jeśli świadczysz usługi dla biznesu, będzie to idealna reklama Twojej firmy i wizytówka Twoich usług. Jak bowiem skuteczniej dotrzeć do klienta, niż przez podkreślenie swojej wiedzy w danej tematyce?

Skontaktuj się z nami!

Zaloguj się do swojego konta

Wypełnij formularz, aby się zarejestrować

*By registering into our website, you agree to the Terms & Conditions and Privacy Policy.

Retrieve your password

Wprowadź nazwę użytkownika lub adres email, by odzyskać hasło.